KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
Faye D. Whitlock EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
Faye D. Whitlock EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
Faye D. Whitlock EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
Faye D. Whitlock EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
Faye D. Whitlock EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
Faye D. Whitlock EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
Faye D. Whitlock EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
Faye D. Whitlock EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
Faye D. Whitlock EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

 Faye D. Whitlock

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
I am a Cheerleader
Faye D. Whitlock

Faye D. Whitlock
Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Jan. 01.

Faye D. Whitlock Empty
TémanyitásTárgy: Faye D. Whitlock   Faye D. Whitlock EmptyPént. Jan. 03, 2014 1:07 pm



Faye Danna Whitlock

A látszat néha csal





Adatok



Név: Faye Danna Whitlock
Becenevek: Faye, Danna, Dan
Születési hely & idő: Los Angeles, 1995 november 20.
Kor: 18
Csoport: pom-pom lány - CSKH
Play By:Candice Accola

Jellemem...


  
Jócskán meghazudtolom a magam fajtáról kialakított képet. Nem hordom fent az orrom, és nem érzem magam többnek másoknál, csak mert cuki, szűk ruhában ugrálhatok a pasik előtt, akik állítólag megvesznek értem. Általában kedves vagyok, és segítőkész, persze van egy dög oldalam is, amit nem félek megmutatni. Olykor szívesen játszom el a jégkirálynőt, vagy épp hódolok be a látszatnak, mi másoknak jut eszükbe, ha először rám pillantanak. Külsőre tényleg tipikus szőke lánynak tűnök, és mellé még apuci kis kedvencének is, ami részben igaz. A szüleim mindent megadtak nekem, viszont cserébe én is tettem értük, és sose vágytam többre annál, ami jutott nekem. Sokan csak azt a szőke csajt látják Chloe mellett, és elkönyvelik, hogy nem lehet jobb nála, náluk. Épp ezért lepődnek meg, ha csilli-villi kisasszony megjelenik egy fakultáción. Számomra a jövőm a legfontosabb, és hála égnek, van is annyi eszem, hogy nem dobja latba pár feledhetetlen gimis év miatt. Próbálom ezt az időszakot kiélvezni, viszont otthon, a négy fal között azon vacillálok, a Harvardra, vagy a Yale-re menjek-e. Mindkettő tárt karokkal vár, de nem azért, mert a szülők jelentős pénzbeli támogatást nyújtottak, egyszerűen azért, mert kimagasló átlaggal rendelkezem, és rendelkeztem is.... mindig. Négyest se napló, se a bizim nem látott még tőlem. Határozott nőnek mondhatom magam, aki a céljaiért bármikor, bármire képes, és el is éri azokat. De nem lenne gimi, a gimi, ha nem ragadna rám pár kellemetlen személyiség jegy is. Most, hogy megtudtam, milyen a másik oldalon lenni, egyszerűen rajongok a figyelemért, ami engem övez körül. Már nem vagyok szende jó kislány se, nem egy kapcsolaton vagyok túl, és némelyik elég mély volt, viszont az a bizonyos nagy ő, akit mindenki keres, még nem botlott belém. Néha hajlamos vagyok megbántani, kigúnyolni mást, csak mert megtehetem, meg mert kivételesen nem én vagyok a célpont, és olykor roppant közönséges tudok lenni. Viszont mások szerint vicces vagyok, ez némileg azért kompenzálja a rossz tulajdonságaim többségét. Oh, és bosszút állni is szeretek, épp ezért segítek be bárkinek, aki megkér.
  



  
Múltam egy része...


  

- Együtt megyünk gimibe- ugrik a nyakamba legjobb barátnőm, majd megütközött tekintettel lép hátrébb.
- Hol a szemüveged?- nos, mivel közel hat éve rajtam van, így anyuékkal úgy láttuk, ideje forradalmasítani valami újat, viszont azt nem hittem volna, hogy ez ennyire kikészíti Brit. Bri már ovi óta a legjobb barátnőm, az általánost is együtt vészeltük át... a két stréber. Sokan cseszegettek minket, de valamiért sose ragadt ránk, vagyis... nekem egy ideig nagyon kellemetlen volt, aztán beletörődtem, róla meg egyszerűen leperegtek a sértések. Ezt általában azzal indokolta, hogy két báty mellett nőtt fel, így már ki van képezve. Nos, én mindig egyedül voltam abban a villában, amit a szüleim tudhatnak magukénak. Megengedhetjük a luxust, mivel mindkettő jól kereső állásra tett szert, én mondjuk sose vertem nagydobra, nem vártam el, hogy emiatt máshogy kezeljenek. Hát... azon keserves nyolc év alatt, tényleg tettek magasról arra, kik a szüleim. Csodabogárnak tartottak, leszámítva a feleléseket, meg a dolgozatokat, akkor általában mindenki kedvelt. Persze a mi kis sulinknak is megvolt a maga méhkirálynője, mi Brivel mindig is irigykedve bámultuk, és tudom, sokan mások is, elvégre... ki ne szeretne az ő helyében lenni? Arra is rájöttem, a pasiknak egyáltalán nem imponál, ha kívülről fújod a periódusos rendszert, vagy épp az összes testrészed fel tudod sorolni... latinul, de ez se rengetett meg komolyabban. Az már annál inkább, hogy elég felvenned egy alig takaró ruhát, és te leszel a „Bomba” csaj. Kicsinyesnek, és felületesnek tartottam mindezt, egészen addig, míg meg nem kezdtük a gimi első évét.
Mivel láttam, a helyzet változatlan, úgy döntöttem, most kezembe veszem a sorsom, és én határozom meg, hová tovább. Már alig vártam, hogy elkezdődjön a pom-pom lány válogatás, mert bár lelkesíteni abszolút nem tudtam, a pinktől kirázott a hideg, az akrobatika igenis jól ment. Nem egy érmem van bizonyíték kép. Nem is volt kérdéses, hogy bevesznek, Chloeval együtt, így eztán elhanyagolva Brit, vele kezdtem barátkozni. Eleinte a hideg is kirázott attól, hogy mennyire közös véleményen vagyunk egy-egy dologról, aztán rájöttem, hogy ez nem feltétlenül rossz, a végén meg már élvezni is kezdtem.
Idő közben elkezdtek ismeretlen emberek köszönni, dicsérni, engem meg elvakított ez a figyelem, így némi hiúságra is szert tettem, ami ahogy láttam, imponált is a srácoknak. Sikerült összegyúrnom a két életem, így hol edzésre, hol emelt órákra jártam, és ez a mai napig beválik. Azon már rég túl vagyok, hogy érdekeljen mások, mit gondolnak. És az az érv se izgat túlzottan, hogy nem lehet valaki szép és okos egyszerre... már miért ne lehetne?
Chloe az elődje után csapatkapitánnyá avanzsált, engem meg kinevezett helyettesének, így némi irányítási kényszerre is szert tettem, és sokszor kiborultam, mert valami nem úgy történt, ahogy én azt elképzeltem. A pasik időközben jöttek, és mentek, némelyiknek még a nevére se emlékszem, de nem bánom, hogy ez lett belőlem, elvégre, ez csak a gimi, és a gimis évek azért vannak, hogy maradandóak legyenek. Épp ezért tűztem ki a végzős évemre a lehető legnagyobb célt, amit még egyetlen nőneműnek se sikerült elérni. Én már pedig el fogom érni, hogy Anthony Montgomery, az ügyeletes nő faló, rajtam kívül ne akarjon mást. És igen... hatalmas köze van ahhoz, hogy már lassan két éve, csak ő tetszik nekem.
  
Vissza az elejére Go down
I am a Member
Bridgit Horst

Bridgit Horst
Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Los Angeles

Faye D. Whitlock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faye D. Whitlock   Faye D. Whitlock EmptyHétf. Feb. 10, 2014 7:51 am







Wow. Hű és azta. Ez a három szó jutott legelőször eszembe, amikor végigolvastam ez ET-d. Egyszerűen lenyűgöző a történet, a jellem, de már az is kápráztató, ahogyan írsz.
Siess avit foglalni, és jó játékot, szaladj, Tony vár! Smile



Vissza az elejére Go down
 

Faye D. Whitlock

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok :: Pom-pomlányok-