KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
Katheryn Hathaway EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
Katheryn Hathaway EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
Katheryn Hathaway EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
Katheryn Hathaway EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
Katheryn Hathaway EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
Katheryn Hathaway EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
Katheryn Hathaway EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
Katheryn Hathaway EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
Katheryn Hathaway EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

 Katheryn Hathaway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
I am a Cheerleader
Katheryn Hathaway

Katheryn Hathaway
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 28
Tartózkodási hely : ♥Los Angeles

Katheryn Hathaway Empty
TémanyitásTárgy: Katheryn Hathaway   Katheryn Hathaway EmptyPént. Jan. 03, 2014 10:53 am



Katheryn Hathaway

Úgy gondolom, hogy nem kaphatunk meg mindent. Nagyon keményen kell dolgoznunk, mert a jó dolgok, nem jönnek egyszerűen.





Adatok



Név: Katheryn Hathaway
Becenevek: Katy
Születési hely & idő: 1995. október. 25 & New York
Kor: 18
Csoport: diák/ pom-pom lány 
Play By:Katy Perry

Jellemem...


  
Eredeti hajszínem vörös, de már régen feketére váltottam, mert szerintem sokkal jobban illik hozzám. Szemeim kékek, és mindenki első látásra abba szeret bele. Szeretek divatosan öltözködni, de mégsem annyira, hogy mindenki engem bámuljon. Szeretek segíteni az embereknek, nem vagyok az a veszekedős típus. Mindig sok barátaim voltak, és remélem ez nem is fog változni. Sok ember szerint szép vagyok, és amikor ezt mondják el is hiszem, de persze van mit javítani a külsőmön, de senki sem tökéletes szóval így vagyok jól ahogy most vagyok. Nagyon szeretek olvasni és tanulni, ha majd elvégzem a sulit biztosan egyetemre fogok menni. Szeretek táncolni, és örülnék, ha bekerülhetnék a pom-pom csapatba. Ritkán vagyok szerelmes, általában kerülöm a pasikat, életemben 1 szerelmem volt akivel sajnos csak 1 évig tartott a kapcsolatunk, utána eltűnt és azóta sem jelentkezett, én meg nem is futottam a keresésére. Remélem, hogy Los Angelesben nagyobb szerencsém lesz pasitéren. 
 



   
Múltam egy része...


   
Kedves naplóm... - 2012.01.02
A mai nap más lesz, életemben először elmegyek New Yorkból és egyenesen Los Angelesbe repülök. Már épp ideje önálló életet kezdeni, de fájó szívvel fogom elhagyni a családomat. Sokat hallottam már a suliról, rejtélyes halálesetek meg ehhez hasonlók, a szüleim még is azt szerették volna , hogy ha már elköltözöm ebbe a suliba jöjjek. Végül is egy kis kaland elfér az életemben amúgy is egy kicsit unalmas, remélem sikerülni fog beilleszkedni majd. Mindenképp beszélni szeretnék a pom-pom csapat kapitányával, hogy bekerülhessek, de ha mindenki utálni fog, nem hinném, hogy sikerülne, de egy próbát megér, egyszer úgyis mindent el kell kezdeni valahogy. Bevallom azért egy icipicit be vagyok parázva ettől az egésztől, egyáltalán nincs kedvem meghalni. Mindig is szerettem a sulikat, és még soha nem hallottam olyasmiről, hogy felakasztva találják meg ilyesmi, úhh... Itt kell hagynom rengeteg barátomat, és teljes mértékben új életet kezdeni. Remélem itt is lesznek igaz barátaim, de ha ellenségeim lesznek azoktól sem fogok beijedni. Még össze kell pakolnom, és egy utolsó vacsorát végbevinni az egész családdal. Elbúcsúzni anyutól, aputól, és a 3 testvéremtől is, meg persze ott vannak a nagyszülők is, meg keresztszülők, meg még sok más ember. Elmenni egy búcsúbuliba a barátokkal, és picit kikapcsolódni. Aztán ezerrel a tanulásra koncentrálni. Van egy olyan érzésem, hogy a sok munkába fogok belehalni és nem abba, hogy felakasztanak a suliba. Még mit is kéne tennem.. úhh valami az eszemben volt de elfelejtettem, össze-vissza kattog az agyam, valami nagyon fura még soha nem voltam ilyen valószínű, hogy izgulok egy picit. Okéé, azt hiszem ennyit mára.
Kedves naplóm... - 2012.01.03
Úristen, megérkeztem Los Angelesbe, szinte semmit nem találok, 2 órámba telt, mire megtaláltam a lakást, amiben élni fogok. Nagyon gyönyörű ez a város, már régi álmom, hogy ide eljussak és most végre sikerült. Kipakoltam a cuccaimat, berendezkedtem, és pár óra múlva mehetek a suliba, eléggé félek, mi lesz ha nem szeretnek? Vagy már az első nap meghalok? És itt az idő, hogy elinduljak... Fél óra múlva megérkezem, a fürdőszobában rejtőzködtem el az egyik sarokba, hogy beírhassam a féltve őrzött füzetkémbe az érzéseim. Nagyon sokan vannak ebben a suliban, csak ritkán látok mosolyt az emberek arcán, mindegy, most be kell jelentkeznem az igazgatónál, kívánj szerencsét drága naplócskám...  
   
Vissza az elejére Go down
I am a Member
Bridgit Horst

Bridgit Horst
Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Los Angeles

Katheryn Hathaway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katheryn Hathaway   Katheryn Hathaway EmptyHétf. Feb. 10, 2014 7:52 am







Kedves Kathy!
Amint látom, új vagy az iskolában, örülök, hogy ide jelentkeztél. Az előtörténeted és a jellemed nagyon tetszik, kék szempárod pedig elvarázsolt. Üdv köztünk. Smile



Vissza az elejére Go down
 

Katheryn Hathaway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok :: Pom-pomlányok-