KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
Bryana Thorpe EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
Bryana Thorpe EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
Bryana Thorpe EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
Bryana Thorpe EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
Bryana Thorpe EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
Bryana Thorpe EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
Bryana Thorpe EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
Bryana Thorpe EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
Bryana Thorpe EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

 Bryana Thorpe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
I am an artist
Bryana Thorpe

Bryana Thorpe
Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Jan. 31.

Bryana Thorpe Empty
TémanyitásTárgy: Bryana Thorpe   Bryana Thorpe EmptyPént. Jan. 31, 2014 10:23 pm



Bryana Thorpe

"Azt hiszem, oda megyek, ahova akarok. Bárcsak tudnám, hová menjek."





Adatok



Név: Bryana Thorpe
Becenevek:Bryana. Csakis. Nincs más becenevem, egyáltalán nincs becenevem
Születési hely & idő: New York,1996.01.12.
Kor: 18
Csoport: Művész
Play By:Lucy Hale

Jellemem...


 
Nézz csak rám, mit látsz? Aha persze, hogy a megtestesült tökélyt. Ja és nem, kicsit sem vagyok egoista, mégis miket beszélsz, elgurult a gyógyszered? Ugyan már…Ja, hogy a külsőm? Semmi extra… Hoszzú barna haj, gyönyörű szemek, meg úgy alapból… Gyönyörá vagyok, tényleg. Mindig nagyon ügyelek a külsőmre, a ruháimra, a megjelenésemre. Butaság, hogy nem a ruha teszi az embert, nagy butaság, kedves barátom. És hogy a jellemem? Ha kell, tökéletes úrinő vagyok, sőt, tökéletes úrinő vagyok, ám a közvetlenség nem a legnagyobb ismertetőjelem. Nem, nem éri meg mindenkihez kedvesnek lenni, hatalmas teher és az emberek általában visszaélnek vele. Mert az emberek nagy része finoman is szólva rohadék. Ez van. Egy dolog van, amiben nem ismerek tréfát: a művészet. Festek, folyamatosan, sokat és sok mindent. Imádom és szerintem –mit szerintem, mindenki szerint- nagyon tehetséges vagyok. És tényleg.  
 



 
Múltam egy része...


 
Most mondhatnám, hogy jómódú család sarja vagyok, meg blabla, de hát ezt úgyis mindenki tudja rólam, meg amúgy sem érdekes a sztori, vannak itt sokkal érdekesebb dolgok is a tarsolyomban. Érdekesek, viszont kissé sötét dolgok, nem is híresztelem annyira, és szerintem teljesen érthető miért is nem
SNITT.
Egy szoba közepén ülök, előttem méregdrága bor és whiskey. Mást úgysem iszom meg. Pár ember megy ki és be, megint ki és megint be. Végül bejön az a srác is, akit annyira vártam, hogy végre bejöjjön. Hozzám ér, elmosolyodok, látszólag nyugodtan, miközben majd’ szétrobbanok belül az izgatottságtól.
SNITT.
A srác valami csíkokat rak ki maga elé, felszippantja. Kínál engem is, nem kérek. Szintetikusat nem, pfuj. Ki tudja mivel ütötték fel azt a szemetet. A srác még egy csíkot felszippant. Lélegzik néhányat, majd földre rogy.
SNITT.
Menekülök, hátam mögött a mentőket hallom. Én hívtam ki őket, majd elmenekültem. Gyáva féreg vagyok, tudom, de nem kockáztathattam.
SNITT.
Csörög a telefon. Reszketve veszem fel. Talán a rendőrség? Elvisznek? Lecsuknak? Intéeztbe tesznek, vagy mi a fészkes fene van? Mi történik? De nem, csak a srác. Túlélte, habár szarul van. Nem tudok mit reagálni, csak kiesik a telefon a kezemből, nem tudok vele beszélni és nem akarok, nem, nem és nem! Soha többé nem akarok róla hallani, el akarom temetni, nagyon mélyre.
SNITT.
Egy szoba közepén ülök, előttem méregdrága bor és whiskey. Mást úgysem iszom meg. Pár ember megy ki és be, megint ki és megint be.
Ülök, nem mozdulok. Nem tudom, mit csináljak, de el kell tűnnöm otthonról. LA tökéletes lesz. Csomagolok.
SNITT.
LA. Új élet. Csak egy levelet hagyok a barátaimnak és eltűnök. Sziasztok.
SNITT. SNITT. SNITT.
 
Vissza az elejére Go down
I am an Admin & Cool
Anthony Montgomery

Anthony Montgomery
Hozzászólások száma : 187
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 31
Tartózkodási hely : Los Angeles

Bryana Thorpe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bryana Thorpe   Bryana Thorpe EmptyPént. Jan. 31, 2014 10:47 pm

Elfogadva!


Tökéletes? Talán mégsem a megfelelő kifejezést
használtad. Én a titokzatost is bevenném a
játékba. Azt pedig, hogy tökéletesen titokzatos vagy titokzatosan tökéletes döntsd el te, hiszen senki sem tudhatja milyen
is vagy valójában, kivéve ha veszed a bátorságot
és megmutatod. De ne feledd, hogy mindenkinek van
valami takargatnivalója. Ebben a környezetben pedig egész biztosan nem fogsz kilógni a sorból.
Meglepő és figyelemfelkeltő történettel álltál elő, így is mit is mondhatnék...
El vagy fogadva Very Happy


Vissza az elejére Go down
 

Bryana Thorpe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Byron&Bryana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok :: Művészek-