KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
Byron Donovan EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
Byron Donovan EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
Byron Donovan EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
Byron Donovan EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
Byron Donovan EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
Byron Donovan EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
Byron Donovan EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
Byron Donovan EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
Byron Donovan EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

 Byron Donovan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
I am a Cool
Byron Donovan

Byron Donovan
Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Jan. 31.
Age : 32

Byron Donovan Empty
TémanyitásTárgy: Byron Donovan   Byron Donovan EmptyPént. Jan. 31, 2014 10:11 pm



Byron Donovan

Olvasson utána a szakirodalomban: az elfojtás egyre menőbb. Amivel nem néz szembe, nem töri össze.





Adatok



Név: Byron Donovan
Becenevek: Byron
Születési hely & idő: London / 1992.01.13.
Kor: 21
Csoport: Menők
Play By: Eric Saade

Jellemem...


 
Távol áll tőlem a komolyság, bár tény hogy csak kevesen tudják igazán értékelni a humoromat. Bennem volna a hiba? Na azt erősen kétlem. Nem célom másoknak megfelelni, csakis magamnak. Nem célom a helyes úton járni. Helyes? Csakis nézőpont kérdése. Tudomásom szerint az még magában nem bűn ha szeretem élni és élvezni az életet egy a magam által felállított értékrend szerint. Önfejűnek és makacsnak gondolnak, ami részben igaz is, de én ezt már észre sem veszem magamon. Szeretem, ha a dolgok úgy alakulnak, ahogy elterveztem őket. Akaratos vagyok, na meg kitartó is. Ez így összességében elég bosszantó tud lenni olykor. Na meg persze ha én úgy akarom. Semmit sem szokásom túl komolyan venni. Nem azért mert nem tudnám vagy mert még nem nőttem fel. Egyszerűen csak szerintem túl rövid az élet ahhoz, hogy mindig mindent halál komolyan vegyünk.
Olyan vagyok mint egy neveletlen kiskölyök. Egyszerűen nem tudok felnőni. Felmerültek nálam az akarat súlyos hiányai. Szinte mindennek képes vagyok ellent mondani... Nagyjából az öltözékemen is ezt sugallja. Előnybe sokkal inkább azokat a kényelmes cuccokat helyezem, amelyekben nem fulladok meg. Egyszer próbált az anyám rám erőltetni egy csokornyakkendőt, azóta is rosszul vagyok már a puszta látványától is. Nálam egy egyszerű farmer, ing vagy póló... Ennyi lenne. Azt hiszem azt ki hagytam, hogy rendkívül pimasz vagyok, de nincs az a nő, aki ellen tudna állni meleg barna szempáromnak. Fogalmam nincs kitől örökölhettem azt a tekintetet, de örök hálám. Nem fog kárba veszni a tehetsége. Hajam színe úgy szintén barna, amely átlagában a maga útját járja és szinte soha sem áll úgy, ahogy szeretném, de lényegében mindenhogy jól áll. Akkor meg minek vesződjek vele reggelente órák hosszát a tükör előtt? Sose értettem. Mindegy is. Ezt az élvezetet nem veszem el a hölgyektől.
 



 
Múltam egy része...


 

Nem fogod elhinni de az anyám és az apám gyermekeként jöttem a világra..., hogy hogyan és miként arra most inkább nem térnék ki... Soha sem akarták el árulni, de voltam olyan leleményes, hogy hamar rájöttem, de erről majd később. Egyke voltam és ezzel gondolom elég sok minden tiszta lett előtted. Kis kedvenc voltam mindig és mindenkor... amiről mindenki azt hiszi, hogy olyan jó és könnyű. Egy frászt... Utáltam, de mindig meg kellett felelnem és többnyire meg is próbáltam és ha nem sikerült nem érdekelt. Így gondolom az érdeklődési körömre már nem kell ki térnem. Átlagosnak tűnő kis életem volt, de mint minden ez sem tarthatott örökké.
Mondhatni kettős életet folytattam. Az egyiket éltem otthon és a másikat házon kívül. Az egyik nő követte a másikat. Hogy mire volt jó mind ez még a mai napig sem tudom, ahogyan aszt sem, hogy ez mennyiben változott. De azzal mindig is tisztában voltam, hogy egyik sem érdekel igazán, de ugyan arra mindegyik jó... csak, hogy nekem mégsem elég jó. Mert nekem a jóból is a jobb kellett... aki nem adta magát olyan könnyen vagyis aki nem volt olcsó és használt... napi cikk. Akármilyen hihetetlen, de el értem amit akartam. Tudtam ám, hogy megfogsz lepődni.
Mondanom se kell mennyire kapóra jött nekem ez az iskola. Alig vártam már, hogy elhúzhassam a csíkot otthonról. Számmora lehetőség az apám szemében pedig üzlet, ahol én volnék a befektetés. Roppant kifizetődő kompromisszum kötöttünk. Nem fogok akadékoskodni. Lehúzom itt a négy boldogító évemet ő pedig cserébe biztosít nekem egy kényelmes irodai széket. Talán még magamat is megleptem azzal, hogy olyan könnyedén belegyeztem és már csomagoltam is. Az egész család számára jövedelmező döntés volt ez. Még csak azt sem vághatják a fejemhez, hogy soha semmit sem tettem ezért a családért és ez úttal is nehezemre esik, hogy szégyent hozok rájuk, blablabla. Idővel majd itt is kialakítom a magam kis életét. Természetesen megválogatom az embereket magam körül. Majd ha itt lesz az ideje elfoglalom az engem megillető helyet. Egyébként is, szerintem jól fog állni nekem ez a szerep. Minden klappol. Másképp nem is alakulhatott volna. Ezt mindenki tudja. egyke vagyok. Szóval még szívességet is tettem, cserébe pedig nem kérdezősködnek.
 
Vissza az elejére Go down
Vendég


Vendég

Byron Donovan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Byron Donovan   Byron Donovan EmptyVas. Feb. 09, 2014 8:03 pm

Elfogadva!


Nem írok most külön "helló, üdv az oldalon" stb
szöveget, hisz jól ismerjük egymást. Smile
Sokszor olvasgattam már a lapodat szóval
most nem kellett újra elolvasnom, először is,
és most sokadszorra is imádtam Smile



Vissza az elejére Go down
 

Byron Donovan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Byron&Bryana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok :: Menők-