KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
            Főtér EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
            Főtér EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
            Főtér EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
            Főtér EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
            Főtér EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
            Főtér EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
            Főtér EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
            Főtér EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
            Főtér EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

  Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég


Vendég

            Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Főtér               Főtér EmptyVas. Dec. 29, 2013 1:56 pm

***
Vissza az elejére Go down
I am a Killer
Freya Johnson

Freya Johnson
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2014. Jan. 26.

            Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér               Főtér EmptyVas. Jan. 26, 2014 8:33 pm

 
Freya & Kendall

* Úgy fáj…Fáj, hogy annyi nap után még egyetlen vércsepp sem ékesítette gyönyörű ujjaimat, és kínoz a gondolat, hogy mennyi mindenről lemaradok. De nem…nem szabad elgyengülnöm, egy rossz mozdulat, és elkaphatnak. Tekintetem a kirakatra szegezem csak, hogy normális emberi képet mutassak, mintha tényleg érdekelni, hogy milyen ronda ruhák vannak azon a kopott próbababán, vagy éppenséggel milyen hülye libák vannak a boltban. Még arra se jók, hogy bemocskoljam magam a szánalmas vérükkel. De nincs mit tenni, várnom kell egy kicsit. Cole csak akkor lehet az enyém, ha nem bukom le előtte. Talán most is figyel, vagyis jól tudom, hogy figyelnek. Már napok óta… Vajon sejtenek valamit? Ugyan, túl profi vagyok ahhoz, hogy bármit is megtudjanak. Nem tehetek róla, hogy képtelen vagyok hibázni, ez egy velem született tehetség. De talán, hogy még izgalmasabb legyen a játék kis feltűnést keltek. Belekortyolok kezemben lévő kávémba, és ahogy a megérzem, a keserű kávé ízét arcomra grimasz ül. De gyorsan kell cselekednem, úgy teszek mintha elbambultam volna, a kirakatok nézegetése közben majd direkt neki megyek az egyik „figyelőmnek”. A finomnak alig mondható forró kávém pedig véletlenül pont a ruhájára ömlik egy csúnya aszimmetrikus foltot hagyva azon. *
- Oh, úgy sajnálom, ne haragudjon! Kifizetem a ruháját! - * Mondom, mintha tényleg egy kicsit is sajnálnám, hogy ez történt. Megérdemli. De az illata, olyan kellemes, úgy bele szúrnám abba a szép formás nyakába a késem. Simán eltalálnám az ütőerét, és perceken belül elvérezne. De nem, az túl könnyű halál lenne. Inkább eltördelném az ujjait, majd megfőzném, és megetetném vele. Nem…ez túl undorító. Csak kivéreztetném, az szép és tisztességes halál lenne. Semmi gond!Hallom a választ, majd tovább megy. Ebből is látni, hogy az ügynökök mennyire hülyék. Egy normál emberi reakció nem ilyen lenne, kiakadna, vagy legalább mondana valamit…de ő, csak belesúgták a fülébe, hogy mit mondjon. Mit sem törődve a dologgal megyek tovább. *
Vissza az elejére Go down
Vendég


Vendég

            Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér               Főtér EmptySzer. Jan. 29, 2014 8:58 pm


Freya & Kendall



Soha nem voltam reggelente ideges ma még is így ébredtem fel. Kezdjük ott, hogy totálisan elkéstem a szerkesztőségből, már vagy 2 hete le kellett volna adnom a cikkemet, és eddig is csak azért tudtam haladékot kapni, mert a legjobb barátnőm a főszerkesztő, de ez így nem mehet tovább mert nem akarom, hogy miattam bajba kerüljön, hisz azért ezt még sem tehetem meg vele, nemde? De!
Fáradtan ránéztem az órámra. 08:30! Hát kösz! Nyolcra kellett volna bent lennem, egyből fel is pattantam az ágyamból és egyből a telómhoz rohantam mert észbe kaptam, hogy lenémítottam még tegnap este. 6 nem fogadott hívás, 5 hangposta, 4 üzenet. Mind-mind a szerkesztőségből. Lydia írt egy olyan sms-t, hogy ne aggódjak, elintézi a szitut, de legkésőbb holnap le kell adnom a cikkemet. Én ezt meg is értettem, és ezt észben is kell tartanom, mert nem akarom, hogy kirúgjanak, hiszen már-már lassan elérem a célomat, lassan rábukkanok a gyilkosra és a csatlósaira, és nem most akarom feladni, mert már túl sokat dolgoztam ezen az egészen, hogy veszni hagyjam.
Mikor kitöröltem az üzeneteket stb-t lementem a konyhába, reggelit csináltam megettem majd felöltöztem. A hajamat most kivételesen hullámos tincsekben hagytam, meg egy alapsminket raktam fel magamra. A tükör elé léptem majd egy elégedett mosoly kíséretében elsétáltam az ajtóhoz és elindultam a suli felé. Nem tudtam, hogy melyik a legrövidebb út ezért úgy döntöttem, hogy a főtér felé veszem az irányt, onnan csak pár megállónyira van a suli.  

Szószám.: ### Játék címe.: ### Játék hangulata.: ###

Message.: Bocsi a késői reagért.

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom

            Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér               Főtér Empty

Vissza az elejére Go down
 

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Külterület :: Város-