KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
            Könyvtár EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
            Könyvtár EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
            Könyvtár EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
            Könyvtár EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
            Könyvtár EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
            Könyvtár EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
            Könyvtár EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
            Könyvtár EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
            Könyvtár EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

  Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég


Vendég

            Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Könyvtár               Könyvtár EmptyVas. Dec. 29, 2013 1:36 pm

***
Vissza az elejére Go down
I am a Cheerleader
Faye D. Whitlock

Faye D. Whitlock
Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Jan. 01.

            Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár               Könyvtár EmptyVas. Jan. 26, 2014 3:42 pm






- Komolyan, mintha most először járnánk itt- csóválom meg a fejem, ahogy Lis mellett lépek be a könyvtár ajtaján. Pedig ez nincs így, általában tiszteletem teszem ezen a helyen, sőt mostanság többet lógok itt, mint a pályán, ez azért csak jelent valamit. A megütközött tekintetekkel viszont nem tudok mit kezdeni.
- Csak próbálják leküzdeni a sokkot. Még senki nem jutott be a Harvardra... előtted- barátnőm talán büszkén vigyorog rám, mégis látom megcsillanni az irigységet a tekintetében. Mégis elégedetten mosolyodok el. Tehát kikerült a lista, ami azt jelenti, ha Anthonyt egy cseppet is érdekli, vagy épp én érdeklem a történtek után, mostanra már rájött, hogy akkor este minden szót komolyan gondoltam, mikor azt ecseteltem, hogy még pár hét, és ennek vége. Hisz mióta az eszem tudom, ez volt a célom, és sikerült. Bekerültem, mégis cefet rossz érzés ez. Egy részem nem akarja maga mögött hagyni az itt töltött éveket, de ez ugye lehetetlen.
Talán... talán késő, az is lehet, csak én láttam többet a dolgokba, és felesleges ez a kínlódás. Akkor meg miért is ne lépnék le nyugodt szívvel?
- Furcsa lesz.... jövőre már semmi se lesz ugyanaz... Chloe meg te nagyot alkottatok- fintorodik el Lis, látszik rajta, hogy neki se tetszik különösebben ez a felállás, de hát mit tehetnénk? Ennek így kell lennie. Bárcsak el is hinném azt, mait mondok.
- Héj, még hátra majd' fél év. Ne most állj neki búcsúzkodni- mosolygok rá biztatóan, ahogy megszorítom egy kicsit a kezét. Lepakolva az asztalunkhoz, meg is rohamozom a sorokat, egy könyvet keresve.
Ciccegek, mikor meglátom, a legmagasabb polcon van, majd lenyúlva egy széket, magammal viszem, hátha úgy könnyebben elérem. Sajnos nem vagyok egy kosaras alkat, a százhatvanöt-öt alig érem el, így ilyenkor jócskán meggyűlik a bajom.
Nyújtózkodhatok én akárhogy, nem sikerül elérnem, csak azt érem el, hogy a szék is billegni kezd, így még koncentrálok arra is, hogy ne zúgjak le, az valamiért hülyén venné ki magát, lévén pom-pom lány vagyok. Amúgy is, estem már a héten eleget. Meg is kaptam, hogy ideje lenne már figyelni, de az nem olyan egyszerű, ha az ember anya szerteszét jár közben.
Most is az lebeg a szemem előtt, hogy Tony látta-e már a listát, ha igen, mit szól hozzá? És miért nem megy nekem annyira könnyen belenyugodni abba, hogy lelépek?
Hirtelen veszítem el az egyensúlyom, de még idejében sikerül megkapaszkodnom a polcban, úgy kapálózok tovább azért a nyavalyás könyvért. Nem törődve azzal, mit látszik ki a rövidke szoknya alól.


Vissza az elejére Go down
I am an Admin & Cool
Anthony Montgomery

Anthony Montgomery
Hozzászólások száma : 187
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 31
Tartózkodási hely : Los Angeles

            Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár               Könyvtár EmptyVas. Jan. 26, 2014 6:41 pm


Faye & Anthony ;


Azt hiszem az elkövetkező félév lesz az az időszak, amikor nekem is meg kell erőltetnem magam, ha szeretném megtartani a helyem az egyetemen, más különben... Nos, a jelenlegi anyagi támogatásom forrása kifog térni a hitéből, ha végül nem vesznek fel. Túl könnyű volt eljutnom idáig, hogy az utolsó évben törjön derékba minden. De őszintén szólva nem foglalkoztat különösebben a dolog, akkor sem, ha nem tudnám, hogy rajta vagyok azon a listán. Legfeljebb talán annyi, hogy fél év múlva csomagolhat és végre tényleg élhetem a saját életemet úgy, ahogy nekem tetszik és nem fog érdekelni, hogy ez kinek szúrja a szemét. Nem szándékozom... De inkább úgy fogalmaznék, hogy nagyon utálok másoktól függeni bármilyen értelemben legyen szó bárkiről is. Eddig talán nem adtam egyértelmű jelét ennek, de majd fogom. Illetve eddig is elég önfejű voltam és csakis a saját fejem után mentem a saját céljaimat követve és eddig mindig át is szakítottam azt a bizonyos szalagot. Most miért ne menne? Hiszen nincs semmi, ami itt tartana. De ezek az évek lényegében erről is szólnak. Egy alap, amiről később elrugaszkodhatsz, amikor készen állsz. Szó sincs itt megkomolyodásról, egyszerűen csak kezdem megunni a jelenlegi játszóteremet és újat szeretnék, ahol bár tiszta lappal indulhatnék, csakhogy nem terveztem megváltozni. Itt már mindent kipróbáltam, amit akartam, kivéve talán egy dolgot... De még mindig van rá néhány hónapom, hogy lezárjak egy időszakot, hogy elkezdhessek egy újabbat.
Egyedül az egész tanévnek ennek az időszakában van nyüzsgés a könyvtárban, ahol nem kizárt, hogy el is tudnék tévedni annyiszor fordult meg itt, mindössze... Pontosan nem tudom, de az biztos, hogy egyjegyű számról beszélhetünk, amit annyira nem szeretnék növelni. De amíg mindenki olyan nagyon el van foglalva magával, addig a mi kis szurkolólányunk lassan ledönti az egész polcot. Egy ideig néztem, de a szoknyájánál feljebb nem sokszor sikerült jutnom, de így is tökéletesen láttam, hogy egyre inkább instabillá válik a szék alatta, ahogy próbálja elérni azt a könyvet. Na jó, ezt inkább nem nézném végig. Ami pedig a szoknyáját illeti... Kijelenthetjük, hogy már mindent láttam belőle, csak nem biztos, hogy elégszer. Odasétáltam a polchoz egy könnyed mozdulattal levettem a könyvet a polcról, amit annyira akart, de ráadásként ekkor lazán meglöktem a szék széket - ami egyáltalán nem volt véletlen -, hogy az kibillentse az egyensúlyából, én pedig szépen elkaptam...
- Öröm téged újra látni. - Jegyeztem meg mosolyogva, csak azt tudnám, hogy miért tartom még mindig a karjaimban, mikor már letehettem volna. Nem akartam és most sem akarom az egész könyvtár figyelmét magunkra vonni. Végül is csak nem akkora szenzáció, hogy egy ilyen helyen eldőlt egy szék. Őt pedig úgy kaptam fel, mintha tényleg pehelysúlya lenne.
Vissza az elejére Go down
I am a Cheerleader
Faye D. Whitlock

Faye D. Whitlock
Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Jan. 01.

            Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár               Könyvtár EmptyHétf. Jan. 27, 2014 8:39 am






Ilyenkor nagyon tudom utálni, hogy lényegében padlócirkáló vagyok. Főleg, hogy tudom, már nem leszek magasabb, és így senki nem fog komolyan venni. Ez az alacsonysággal jár... és baromira nem tehetünk róla.
Az a nyavalyás könyv, mintha egyre csak feljebb kerülne. A kuncogások nem érdekelnek, ha sikerül elérniük, hogy dühös legyek, bőszen meg fogom honorálni ezt, az már inkább, hogy maga a szék eléggé instabil, ez ijesztő. Oké, nőiesen bevallom, mindig is gondjaim voltak az ingatag talajjal, nem hiába emelgettek csak nagy ritkán. Pedig tökéletes lettem volna arra a szerepre, ha nem csapom ki a hisztit.
De ez lényegében az életemmel is így van. Szeretem, ha minden úgy halad, ahogy én azt elterveztem, ott sincs helye ingatagságnak.
Egy pillanat míg meglátom a kezet, aztán egy sikkantás közepette kötök ki Thony karjaiban. Hmmmm a legjobbkor, azt hiszem.
- Huh, téged is..... köszi- karolom át a nyakát reflexből, miközben szusszanok, mert elég letaglózó pillanat volt. Mondjuk... a bokám is kificamodhatott volna.... Most mi van? Az egy magamfajtának végzetes. Szeretném még végigcsinálni úgy ezt a fél évet, mintha mi sem történne közben.
Elnézve Thony arcát, fájdalmas fintort vágok... talán őt lesz a legnehezebb magam mögött hagyni, főleg úgy, hogy már nem csak messziről csodálom. Észrevesz....
- Furcsa nem? Tavaly ilyenkor még csak röhögtünk a végzős pánikon... most meg átéljük azt- halvány, fanyar mosollyal próbálok a padlóra kerülni, mert bármennyire nem szeretném, mégse lehetek egész nap Thony karjaiban. A nyakát azért nem engedem el. Ugyanúgy kapaszkodok belé, ignorálva az engem nyársaló tekinteteket. Már volt időm megszokni őket a buli óta. Mert a pletykák... azok bizony terjednek.
- Láttam, két helyre is felvettek.... gratulálok- nyomok puszit az arcára, mert hát miért ne. Azt hiszem azok után, mai történt, egy határt azért sikerült túllépnünk... némileg.


Vissza az elejére Go down
I am an Admin & Cool
Anthony Montgomery

Anthony Montgomery
Hozzászólások száma : 187
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 31
Tartózkodási hely : Los Angeles

            Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár               Könyvtár EmptyHétf. Jan. 27, 2014 1:08 pm


Faye & Anthony ;


- Nem tesz semmit. A szurkolólányokra vigyázni kell. Mennyien letörnének, ha mondjuk kificamítanád a bokád és nem tudnál részt venni az edzéseken. - Ez talán kissé átlátszó volt, de minden létező szemszögből igaz. Lefogadom az összes játékot, aki a szöszi domborulataiból nyeri a versenyszellemét elveszítené azt a fene nagy lelkesedését. Ezt mégsem hagyhattam. Na meg persze köszönettel is tartozom neki a legutóbbi alkalomért, amikor is tényleg az estém legtündöklőbb része volt, amin azóta is próbálok csak egyszerűen túllépni, de most az egyszer nem megy olyan könnyen, mint gondoltam, ami frusztrál egy kissé, de bízom benne, hogy idővel majd ez is elfog múlni, mint a legtöbb esetben. Csak keresnem kell valakit, aki segít kiverni őt a fejemből és mind tudjuk, hogy aki keres az talál is, ha elég kitartó. Nos, amellett, hogy kitartó céltudatos is vagyok. Ennek már többnek kell lennie, mint elég.
- Köszönöm. Már csak döntenem kell, hogy melyiket választom, bár mindenkit a jogot fogja erőltetni és azt hiszem félig-meddig ezzel már meg is született a döntés. - Halványan, nagyon halványan, de azért elmosolyodtam, ahogy egy puszit nyomott az arcomra. Persze közben le is tettem, miután jelezte, hogy szeretne már tényleg szilárd talajt érezni a lába alatt, viszont nem értem, hogy akkor miért nem engedett el, húzódott el, amikor már nem tartottam a karjaimban. Viszont valami különös érzés kezdett hatalmába keríteni ettől a közelségtől, ami túl gyorsan eluralkodott rajtam. Nem szabadott volna hagynom, de mégis megragadtam és magammal húztam a hátsó sorok egyikébe, ahol egy szó nélkül húztam közelebb magamhoz és kezdtem falni ajkait, mintha nem is tudom... Szükségem volt erre. Akartam!
- Gratulálok a Harvardhoz. Ügyes voltál kis dögös szőke okostojás... - Tudom, ez több volt, sokkal több mint egy szokványos gratuláció, több annál a puszinál, amit én kaptam. Meg kellett volna állnom, de nem is próbáltam igazán. Nem érdekelt. Az sokkal inkább foglalkoztatott, hogy miféle viszonzást kapok. Ez mégis csak a könyvtár, de ha viszonozta a csókot, akkor talán nem fog egy az egyben felképelni, hogy mégis mit képzelek magamról. Nem mintha bármi fogalmam lenne róla jelen percekben, hogy miért csináltam.
Vissza az elejére Go down
I am a Cheerleader
Faye D. Whitlock

Faye D. Whitlock
Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Jan. 01.

            Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár               Könyvtár EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 8:17 pm






- Á igen, el tudom képzelni, mennyien lennének maguk alatt- nevetek fel, mert ezt poénnak veszem. Akkora egóm nincs, hogy akár egy pillanatig is elhiggyem, megrengetné a suli hím tagjait a hiányom. Chloeban bőven gyönyörködhetnek, én amúgy is csak a koreográfiában jeleskedek főként. Persze azért azt tudom, hogy ronda se vagyok, mert akkor nem kerültem volna be. Viszont ezeket Anthony szájából hallani, kész öröm. Mondjuk nem tudom mire vélni, mert tapasztalataim szerint, nem bókolgat akárkinek, mert nincs rá szüksége, viszont nem fogok rákérdezni.
- A te életed, neked kéne döntened- vonom fel a szemöldököm, mert mi az már, hogy ez ezt akarja, az meg azt?
- Te mihez szeretnél kezdeni?- teszem hozzá a kérdést, mert így már érdekel, ő melyiket választaná, vagy egyáltalán mik a tervei? Kicsit fáj erről beszélni, szeretném, ha ez az év csak úgy.... két év múlva jönne el, de ugye ez lehetetlen.
Alapból furcsa volt, vajon mit keres ő a könyvtárban, nem fordul meg gyakran erre, aztán mikor a hátsó sorok egyikébe vezet, csak leesik. Nem habozok, egyből csókolok is vissza, miközben a hajába túrva húzom közelebb magamhoz.
- Cica... ez egy könyvtár... tudod.... óafrancba- lihegve ejtem ki a szavakat, csakhogy aztán most én kapjak az ő ajkai után. Nem számítottam rá, hogy ilyen gratulációban lesz részem, de... tegye meg ezt sokszor.


Vissza az elejére Go down
I am an Admin & Cool
Anthony Montgomery

Anthony Montgomery
Hozzászólások száma : 187
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 31
Tartózkodási hely : Los Angeles

            Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár               Könyvtár EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 8:49 pm


Faye & Anthony ;


- Hát, ez esetben helyesbítenék. Én nem tudtam volna végignézni, hogy leesel egy vacak könyv miatt. - Az most mellékes, hogy félig-meddig hibás vagyok a dologban, hiszen végül is nekem köszönhetően, hogy elveszítette az egyensúlyát, de kivételesen nagyon is tudtam mit csinálok és nem érdekelt ki láthat minket. Őt is elkaptam időben - nem volt nehéz, hiszen mondhatni egyenesen a karjaimba vetette magát tudtán kívül is - és a könyv is meglett, bár gondolom most már nem is olyan lényeges. Fogalmam sincs mi ütött belém, de akkor ha már végleg megőrültem - legalábbis úgy fest -, akkor szeretném kiélvezni.
- Hát tudod... Ezt még senkitől sem hallottam. - Nekem csak meg kell felelnem. Pontosan ebből kezd már nagyon elegem lenni. Nem vitatom, hogy igaza van, mert tényleg nekem kéne eldöntened és pillanatnyilag lövésem sincs mit akarok illetve az semmilyen módon sem köthető az egyetemhez, amit most a legjobban akarok és van egy olyan érzésem, hogy meg is fogom kapni.
- Fogalmam sincs szöszi. De látom téged van, ami előre hajt. - Kíváncsi lennék mi az, mégsem tettem fel a kérdést. Egy, mert nem szokásom kérdezősködni. Kettő, mert semmi közöm hozzá. Három, mert meg se tudom mondani mikor beszélgettem utoljára ennyit egy ilyen vonzó nővel.
- Szöszi... Az eddigi négy év alatt lógtál már? Nincs kedved velem kipróbálni? - Garantáltan sokkal jobban élvezné, mint a tanár zagyvaságait hallgatni, de persze azt sem akarhatom, hogy miattam romoljanak le a statisztikái. Így teljes mértékben rábízom a döntést. Csupán amíg a válaszára várok elszakadva puha ajkaitól térek át nyakára és kezdem el hevesen ostromolni csókokkal.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom

            Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár               Könyvtár Empty

Vissza az elejére Go down
 

Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Los Angeles Academy :: Akadémia :: Könyvtár-