KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
Rachel Hopewaley EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
Rachel Hopewaley EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
Rachel Hopewaley EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
Rachel Hopewaley EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
Rachel Hopewaley EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
Rachel Hopewaley EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
Rachel Hopewaley EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
Rachel Hopewaley EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
Rachel Hopewaley EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

 Rachel Hopewaley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
I am a Killer
Rachel Hopewaley

Rachel Hopewaley
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Jan. 12.

Rachel Hopewaley Empty
TémanyitásTárgy: Rachel Hopewaley   Rachel Hopewaley EmptyHétf. Jan. 13, 2014 8:17 pm



Rachel Hopewaley

Ha az élet hozzád túl jó fej, majd én leszek szemétláda...





Adatok



Név: Rachel Hopewaley
Becenevek:Nem ajánlatos becézni
Születési hely & idő: Ld. Chloe
Kor: Szintén ^^
Csoport: Gyilkos
Play By:Nina Dobrev

Jellemem...


 
Rachel nem tartozik a könnyű esetek közé, akiket általában a nyitott könyv kategóriába sorolnak, sőt. Kisugárzását bármelyik „nagy vezető” megirigyelné, hisz tipikusan olyan nőről van szó, aki ha belép valahová, még a légy is abbahagyja a zümmögést egy pillanatra.
Magabiztossága nem ismer határokat, ugyanakkor a gyengeségeivel is tisztában van, ahogy azzal is, hogy titkolja őket. Nem nevezhető kétszínűnek, a színskála összes színében pompázik. Van mikor egy kezes bárány, van mikor a végzet asszonya is elbújhat mögötte, olyan alkalom is akad, mikor megkérdőjelezik az épelméjűségét, persze az utóbbi ritkább.
Imádja a veszélyes játékokat, mondhatni az tartja életben, sose unatkozik, mindig talál valamit, vagy valakit, amivel/akivel lefoglalhatja magát. Fiatal, nagy kanállal habzsolja az életet. Nem a kötöttség híve, és soha nem is hagyná, hogy bárki magához láncolja, Mindig időben lép ki egy kapcsolatból, ugyanis a kalandokat se preferálja.
Nem engedi, hogy kikerüljön a keze alól az irányítás, ha ez valami miatt mégis így lenne, biztosak lehetnek benne, hogy megint egy általa generált színdarabba csöppentek, ahol kizárólag ő mozgatja a szálakat.
Gúnyos, rideg, és a felsőbbrendű érzés is meglappang benne, ugyanakkor súlyos empátiahiányban szenved.  A pofátlanságánál már csak a közömbössége idegesítőbb, vagy az a bájos mosoly, ami az arcára ül, mikor valaki tajtékzik. Imád az emberek idegein tornászni, őt viszont nehéz kihozni a sodrából.
Magabiztos, és jókora egoizmus is rejlik benne. Nincs, és nem is lesz olyan személy, akit magánál is jobban szeretne, ami elkeserítő, mert ha az embernek testvére van... azért valami köteléknek kéne köztük lenni, de nem. Ha Rachel ideges lelkiismeret-furdalás nélkül képes  mészárlásba kezdeni.
Külsejét tekintve, kiköpött Chloe, sokkal jobb ízléssel, elvégre ikrek. Ő tisztában van az adottságaival, ahogy azzal is, nem muszáj szűk rucikban ugrálnia, hogy megkaparintson magának bármilyen pasit. De a két lány amúgy, mint ég és föld.
 



Múltam egy része...


 
Sokan mondják, a testvér a világ legjobb dolga. Hát francokat, egy testvér – főleg, ha csupán pár perccel fiatalabb nálad- egy undorító folt az életedben, amit még a Perwoll se tüntet el. Már miért lenne jó, ha a figyelmet, amit amúgy te érdemélnél, meg kell osztanod mással? Miért jó az, ha olykor a másik félre jobban figyelnek, mint rád. Nem, egy testvér szar dolog. Azt jelenti, nem voltál elég, kellett valaki, aki pótolja azt, ami belőled hiányzik. Chloe is ilyen, benne megvan minden, ami belőlem kiveszett, vagy épp meg se található. Chloe a világ legmocskosabb lénye, egy elegáns, már-már szép, angyali külsőbe csomagolva.
Ezek után ugye nem nehéz kitalálni, hogy az ikerhúgom nem a szívem csücske? Képen tudnám vágni azokat, akik olyan nagy szavakkal vagdalóznak, hogy a testvérükért a tűzbe mennének, én örömmel lökném be az enyémet.
Ezek után nem csoda, hogy Los Angeles nem is tud a létezésemről, nem csak Chloe hallgat, az egész család ezt teszi, mintha én lennék a szégyenfolt. Az eszükbe se jut, miattuk lettem ilyen, ők tettek azzá, aki vagyok. Szartak a fejemre, nem hallgattak meg, szinte a létezésem is elfelejtették, én tettem rólam, hogy ne maradjon állandó az az állapot. Újabb és újabb zűrbe kevertem, meg is lett az eredménye, hisz megkaptam a nekem kijáró figyelmet, még ha nem is szép szavak, vagy kedves becézgetések formájában.

- Nem, ennyi volt... betelt a pohár- anyám hűvös hangja máig a fejemben zsong, és össze kell szorítanom az öklöm, hogy lenyugodjak.
Most is rémképként élnek bennem az ódon kastély penész lepte falai, amit stillszerűen internátusnak neveztek. Odakerültem, odaküldtek, csak azért, hogy ne essen csorba a család hírnevén. Éveken keresztül nem láttam mást, csak a fák törzsét, a zöld gyepet, és embereket... egyformák voltak, egytől egyig. Mindenki fásult volt, semmi élet nem leledzett a téglák között, csak a szigor és a fegyelem. Ezt kaptam... ez járt nekem. Volt idő, mikor el is hittem, hogy megérdemlem, de újra és újra eszembe jutott, miért tettem annyi rosszaságot. Nem akartam mást, csak figyelmet.

Nem számítottam rá, hogy egy tanár lesz az, aki mindezt megadja nekem. Richard már az első pillanattól kezdve rabul ejtett. Lenyűgözött a nyugodtsága, és az a szilárdság, ami körüllengte. Ha csak a közelében voltam, már úgy éreztem, mellette minden haragom elszáll, hihetetlen, mit ki nem hozott belőlem az a férfi. Nem kellett sok idő, míg a csodálatom szerelemmé alakult át. Szerettem... én... aki a pozitív érzéseknek még csak csíráját se ismerte, elmondhattam, szerettem valakit. Tényleg. A pofoncsapás az egyik szünetben ért, mikor is Richardot meglátogatta a felesége. Utána minden más lett, nem beszéltünk annyit, nem lehettem annyit az irodájában, és nem ölelt át többször, hogy megnyugtasson. És ez fájt. Dühös voltam és elkeseredett, amiért ő is eldobott magától, mintha csak egy koszos rongy lettem volna. Olyat tettem, amit még soha...

- Az... az a férfi megerőszakolt- krokodilkönnyekkel küzdöm ki a szavakat, csak, hogy hiteles legyen az alakításom. Bosszú, és édes, mit számít, hogy hazudok, azt akarom, neki is fájjon.
- Én... nem akarok itt maradni többet- anyám csak bólint, miközben csitítani próbál, persze ilyenkor előtörnek a szülői ösztönök, mi? Hát gratulálok...

Azt ezt követő években egy Angliai internátus padjait koptattam, legalábbis a szüleim szerint. Igazából Londonnak a közelében sem jártam, még csak Los Angeles határát se léptem át. Megtaláltam a nekem megfelelő embert, aki remek ajánlatot tett. Azóta tűnnek el az elit iskola diákjai, azóta tartjuk rettegésben a közelben lakókat, és azóta érzem, én vagyok. Ez vagyok, ez lettem....
 
Vissza az elejére Go down
Vendég


Vendég

Rachel Hopewaley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rachel Hopewaley   Rachel Hopewaley EmptyVas. Jan. 19, 2014 2:52 pm

Ohm... eloszor is jo latni teged egy ilyen karakter boreben :-) Nah, imadtam a lapodat es alig varom a kozos jatekainkat. Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Rachel Hopewaley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Chloe Hopewaley ˇˇ soon
»  Ms. Hopewaley alkotásai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok :: Gyilkosok-