KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  



 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Korlátozások!
Jelenleg semmilyen nemi, illetve csoporti korlátunk nincsen. Ezt használjátok ki. :)
Staff
Aktuálisok!
~ Frissült a szabályzat, kérünk mindenkit, hogy olvassa el, a könnyítés kedvéért az újat külön írtuk az eredetitől! A VENDÉGEK feltétlenül olvassák el! #The Staff!
The life
Figyelem, a kis chat szent, ide kérek mindenkit, hogy ne írjatok kritikákat, véleményeket az oldallal vagy akár az adminokkal kapcsolatban, ez a hely a beköszönések, az értesítések (pm, reag, stb), és a rövid beszélgetések, esetleg kérdések (vendégektől), és hirdetések helye! Itt nem szeretnénk vitákat innentől fogva!
Legutóbbi témák
» Jövő 50 árnyalata
Mia Park            EmptySzomb. Júl. 26, 2014 10:00 am by Vendég

» Hell City
Mia Park            EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 2:54 pm by Vendég

» Love Bites - Vampire Diaries RPG
Mia Park            EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:28 pm by Vendég

» Tavaszi Eső
Mia Park            EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:22 pm by Vendég

» Ariana Rosier
Mia Park            EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:33 pm by Anthony Montgomery

» Alen Akhvall
Mia Park            EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:32 pm by Anthony Montgomery

» Richard O'Connell
Mia Park            EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:28 pm by Anthony Montgomery

» Összetett szavak lánca
Mia Park            EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:20 pm by Anthony Montgomery

» Aranyköpések
Mia Park            EmptyKedd Feb. 18, 2014 5:18 pm by Anthony Montgomery


Megosztás
 

 Mia Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
I am a Member


.
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Jan. 30.

Mia Park            Empty
TémanyitásTárgy: Mia Park    Mia Park            EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 12:14 pm



Mia Park

Állítólag lenézem és gyűlölöm a férfiakat. Miért tenném? Az a kedvenc kutyafajtám!





Adatok



Név: Mi-Cha "Mia" Park
Becenevek: Mia
Születési hely & idő: Seoul, Dél-Korea; 1992. 07. 12.
Kor: 21
Csoport: Városiak
Play By: Lee So Ah

Jellemem...


 
Ha kizárólag a külsőségeket vesszük figyelembe, és azok alapján kellene jellemezni, akkor a „dél-koreai átlaglány” lenne a legpontosabb jelző. Viszonylag korrekt, 163 – 166 centis magasságomhoz arányos testalkat társul. Sötétbarna, mondhatni fekete hajzuhatagom, az évek folyamán egész a derekamig küzdötte magát, amit nem is tervezek ennél rövidebbre vágatni. Íriszeim ehhez hasonló árnyalatnak örvendnek, szemem formája pedig meglehetősen egyértelművé teszi származásomat.
A sminkhasználat nálam alapvetően elég minimális, bár erős túlzásba esnék, ha azt állítanám, hogy nem szaladt már el velem az a bizonyos paci egy – két alkalommal. Saját öltözködési stílusom, egyéni vélemény szerint nincs. Mindig az alkalom és a kedv határozza meg az éppen aktuális viseletemet. Ettől függetlenül nyilván akadnak ruhadarabok, árnyalatok, amik prioritást élveznek. Példának okáért megemlítendő legnagyobb mániám tárgya, a szoknya. Mára – a téli időszakot leszámítva – szinte kötelező viseletté vált számomra. Nőiesebb, csinosabb, kényelmesebb és százszorta praktikusabb a nadrágnál!

Borzasztóan összetett jellemmel rendelkezem. Döntéseimet a hangulatom hatalmas mértékben befolyásolja, ezért többnyire én is csak tippelni tudok arra vonatkozóan, hogy XY szituációban milyen reakció várható a részemről. Túlzás nélkül kijelenthetem, a két véglet (önfeláldozó segítőkészség, gerinctelen haszonlesés) napi szinten vívja csatáját a fejemben. Tehát ne csodálkozzon senki, ha olykor döntésképtelenné válok… Nehéz két olyan véleményt egyeztetni, amik köszönőviszonyban sincsenek egymással.
Egyetlen – egyben legbosszantóbb – tulajdonságom, a manipuláció az, amitől képtelen vagyok hosszabb időre megválni. Gyakran észre sem veszem, miként terelgetem és játszadozom az emberekkel, hol érdekből, hol puszta szórakozásból. Őszintén szólva ezt nem tartom kifejezetten rossz jellemvonásnak, feltéve, ha ügyes az illető és nem válnak átlátszóvá a próbálkozásai.
 



 
Múltam egy része...


 
Cirka 21 évvel ezelőtt kerültem hivatalosan az élők sorába. Sajnos a bátyám ezt nem mondhatja el magáról. Ikrek esetében olykor megesik, hogy egyikük túlságosan elnyomja a másikat és… értitek. Hatalmas pech! Épp Min-Jun volt az, akit izgatottan vártak. A maga morbid módján vicces, életem első napja egyben a legszerencsétlenebb.

Szóval, harmadik lánygyermekként kerültem abba a családba, ahol mindössze egy fiút szerettek volna. Nem fogok hazudni, még így is irigylésre méltó életem volt. Doktori címmel rendelkező szüleim tökéletes anyagi hátteret nyújtottak, azonban a funkciójuk ennyivel kimerült. A törődést, amit nekik kellett volna adniuk, sokkal inkább az idősebb nővéremtől kaptam meg. Enyhe túlzással mondhatnám, ő a nevelőanyám. Tanítgatott, az életkorát meghazudtoló bölcs tanácsokkal látott el, vigasztalt, s igyekezett megvédeni fiatalabb nővéremtől, aki kérés nélkül vállalta magára az időnként részeges, de folyamatosan agresszív apuka szerepét. Sejthető, mennyire örültünk neki…

Ahogy múltak az évek, egyre távolabbinak éreztem azt a két személyt, akiket anyának és apának szólítottam. Halovány mentségükre legyen szólva, nem vagyok könnyű eset. Ha valaki iránt elvesztem az érdeklődésemet, ember legyen a talpán, akinek sikerül visszaszereznie azt! Időről – időre akadtak próbálkozásaik, hogy közelebb kerüljenek hozzám, ezek viszont kivétel nélkül kudarcba fulladtak. Sokáig úgy gondoltam, ez idővel változni fog. Tévedtem. Azzal, hogy nem az ő elképzeléseik szerint kívántam cselekedni, még tovább nőtt a szakadék. Gyűlöltem az iskolapadban ülni, így az egyetem gondolata meg sem fordult a fejemben, ami az ő szemükben olyan minimum, mint a fogmosás.

Személyük elleni támadásnak vélték, hogy a jól hangzó doktori cím helyett az egyszerű szakács titulussal is beérem, ezért szép lassan csökkentették a „zsebpénzem”, míg végül dolgozni kényszerültem. Ismeretlen terepen elég bátortalan vagyok, így sosem sikerültek túl jól az állásinterjúim. Végül bármilyen munkát elvállaltam – olykor az „udvarlóim” lehúzásával egészítve ki jövedelmemet -.

Időnként elég nehezen boldogultam, ám nem állt szándékomban meghunyászkodni szüleim előtt. Ennek fényében örömmel fogadtam nővéremtől a meghívást, aki bő egy éve Amerikába költözött. Ki tudja, talán nekem is szerencsém lesz ott…
 
Vissza az elejére Go down
I am an Admin & Cool
Anthony Montgomery

Anthony Montgomery
Hozzászólások száma : 187
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 31
Tartózkodási hely : Los Angeles

Mia Park            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia Park    Mia Park            EmptySzer. Feb. 05, 2014 7:49 pm

Elfogadva!


Először is üdvözöllek az oldalon Mia.  Smile 
Azt kell, hogy mondjam nem volt könnyű
életed, tekintve, hogy már a születésed napján
egy hatalmas csalódást okoztál a szüleidnek az
érkezéseddel. Így viszont megtanultad, hogy igazán csakis magadra számíthatsz és pontosan ezért fogsz egyedül is olyan jól boldogulni. Mindened megvan hozzá, csak akarnod kell. Nincs más dolgod, mint avatárt foglalni, ha még nem tetted meg majd irány a játéktér. Jó szórakozást!  Smile 
El vagy fogadva Very Happy


Vissza az elejére Go down
 

Mia Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Griffith Park
» Ramirez Canyon Park
» Redwood Holiday Park
» Beverly Gardens Park
» Runyon Canyon Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok :: Helyiek-